Výmenné rámy - rýchlorámy Nielsen

Výmenné rámy - „rychlorámy“ veľa formátov od fototypov 9 x 13 cm do veľkých výstavných rámov 84 x 119 cm ponúkané pod obchodnou značkou Nielsen, sú kvalitnými výrobkami pre okamžité rámovanie.

Rámovací profily sú alumíniové, alebo drevené; je možné vybrať podľa interiéru, alebo charakteru inštalácie z veľa typov a rozmerových dispozícii.
S úspechom je možné ich použiť nielen v privátnych, či firemnych priestoroch, ale tiež ako trvalý fundus u často vymieňaných inštalácií - v galeriách, vo výstavnictve a u najrôznejších prezentácií.

Demontáž rámu, umiestnenie rámovaného objektu (grafiky, fotografie apod.) a jeho spätná kompletácia je veľmi jednoduchá, rychlá a zvládne ju aj naprostý laik. K výmene rámovaného objektu v rychloráme Nielsen nie je potrebné žiadneho, ani špeciálneho náradia, či náčinia.

V ponuke Nielsen nájdete aj vitrínové (objektové) rámy nazývané tiež ako "Frame box" určené napríklad pre rámovanie športových dresov. 

Výmenné rámy - kvalita - účelnosť - dizajnové vlastnosti - jednoduchost pri manipulácii

 

 

 

 

 

 

Veríme, že Vás ponuka Nielsen Design rámovacích materiálov zaujala a že ste priaznivcom „rámovania na mieru“, které je dostupné u našich kvalifikovaných predajcov. Našu spoločnosť - výhradného zástupcu a veľkoobchodného dodávateľa pre celé Slovensko nájdete tu.